Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Batta Kupa 2009

2009.03.30


RG   Név   Utónév   Nemzet   Egyesület 
 1   FLOSZNIK   Zsuzsa      SZTC 
 2   OLÁH   Zsófia      KRVSE 
 3   GÁBRIEL   Emese      BÓLYAI 
 4   PRAKFALVI   Anna      PENGE 
 5   GARAI   Zsófia      MTK 
 6   NYÉKY   Anita      MTK 
 7   ISPÁN   Kriszta      PENGE 
 8   HETEI   Tünde      SZVSE 
 9   IHRACSKA   Alexandra      PENGE 
 10   BALOGH   Dóra      OMS-TATA 
 11   PATAI   Kamilla      SZTC 
 12   DÁVID   Zsófia      OSC 
 13   POZSGAI   Zsuzsa      SZTC 
 14   BODA   Zsófia      OMS-TATA 
 15   MOLNÁR   Alexandra      PENGE 
 16   TARNÓCZI   Anna      PENGE 
 17   SZOMBATH   Barbara      MTK 
 18   HALÁSZ   Renáta      SZTC 
 19   HALÁSZ   Adrienn      SZTC 
 20   GUZMICS   Flóra      OMS-TATA 

 1   PARTICS   Péter      ÉRDI VSC 
 2   CSÍK   Pál      MTK 
 3   SZALAY   Károly      VESZPRÉM 
 3   VERESS   Dániel      MTK 
 5   UJJADY   Árpád      SZTC 
 6   PÁSZTOR   Attila      DVE 
 7   HAUBER   Zsolt      OSC 
 8   FRIEDRICH   Áron      HIPER SE 
 9   PÉNTEK   Zoltán      MTK 
 10   DEMJÉN   Balázs      DVE 
 11   KUTI   Tamás      VESZPRÉM 
 12   IMREH   László      VESZPRÉM 
 13   PULAY   Krisztián      BÓLYAI 
 14   IMREH   Dániel      VESZPRÉM 
 15   NAGY   Zsolt      KRVSE 
 16   FERKE   Norbert      SZEGED 
 17   GECSE   Gergõ      SZOLNOKI MÁV 
 18   KUN   Péter      HIPER SE 
 19   SIMON   Ákos      OSC 
 20   KÁRPÁTI   Máté      VASAS 
 21   SZAKMÁRY   Sándor      VERESEGYHÁZ 
 22   IFJ SZALAY   Károly      VESZPRÉM 
 23   KUNDL   Arnold      SZVSE 
 24   ÓZI   József      MTK 
 25   VASAS   Károly      SZOLNOKI MÁV 
 26   ENYEDI   Tamás      SZOLNOKI MÁV 
 27   MÁCSAI   Péter      SZTC 
 28   SZABÓ   Dávid      SZOLNOKI MÁV 
 29   MAGYAR   Dávid      KRVSE 
 30   BORSOS   András      SZVSE 
 31   GYÖNGYÖSI   Ádám      SZTC 
 32   BIHARI   Bence      SZTC 
 33   MÉSZÁROS   László      MTK 
 34   GAÁL   Benjamin      SZTC 
 35   MÁRIÁSI   Milán      SZVSE 
 36   PEM   Dominik      VESZPRÉM 
 37   BONCZ   László      UNIQA-UTE 
 38   MIHÁLY   Zoltán      PENGE 
 39   KATONA   Patrik      KRVSE 
 40   SMIDLA   Ádám      VESZPRÉM 
 41   HEGEDÛS   Roland      MTK 

 

Batta Kupa Törpi fiú
                 
  név egyesület            
1. Rácz Balázs OMS-TATA            
2. Molnár Ádám MTK            
3. Rudi Soma HIPER SE            
4. Stubnya Márton MTK            
5. Horváth Patrik PTE-PEAC            
6. Vokoun Iván HIPER SE            
7. Lipcsei Mátyás ÉRDI VSC            
8. Vereb Márk DHSE-PMD            
9. Szabó Sipos Tamás TELKI            
10. Jakab Kornél OMS-TATA            
11. Rácz Péter OMS-TATA            
12. Kovács Márton HIPER SE            
13. Török Tivadar MTK            
14. Szakmáry Nándor VERESEGYHÁZ            
15. Csabai Ákos ÉRDI VSC            
16. Puskás Kornél SZTC            
17. Szántó Dániel VERESEGYHÁZ            
18. Karner Soma VERESEGYHÁZ            
19. Nyírkos Vilmos DHSE-PMD            
20. Szemeti Árpád OMS-TATA            
21. Valics Máté TSC            
22. Kiss Barnabás HIPER SE            
23. Kosztyu Konrád TSC            
Batta Kupa Bambi fiú  
                 
  név egyesület            
1. Priegl Csongor OMS-TATA            
2. Esztergályos Patrik TSC            
3. UJJ Zoltán TÖREKVÉS            
4. Csőke Iván VASAS            
5. Dudás Balázs TÖREKVÉS            
6. Berta Botond VASAS            
7. Barcza-Rotter TELKI            
8. Kukucska Dániel VERESEGYHÁZ            
9. Turnai Gergő HIPER SE            
10. Szabó Márk ÉRDI VSC            
11. Vereb György DHSE-PMD            
12. Bihari Barnabás ÉRDI VSC            
13. Thaly Bálint MTK            
14. Karvázy Ábel TELKI            
15. Károlyi Domokos ÉRDI VSC            
16. Elekes Márton OMS-TATA            
17. Györgyi Richárd MTK            
18. Gyenes Dávid VASAS            
19. Bíró Péter SZTC            
20. Dobos Ferenc OMS-TATA            
21. Kajli Ákos PTE-PEAC            
22. Kövy Mátyás DHSE-PMD            
23. Sipos Levente ÉRDI VSC            
24. Katona Soma TSC            
                 
Batta Kupa Gyermek fiú    
                 
  név egyesület            
1. Buta Levente SZTC            
2. Bányai Zsombor VASAS            
3. Gosuly Zoltán VERESEGYHÁZ            
4. Háromfai Balázs SZTC            
5. Varga Ámor SZTC            
6. Molnár Levente PTE-PEAC            
7. Neumann Csaba MTK            
8. Fenyvesi Csaba VASAS            
9. Tanner Balázs VASAS            
10. Horváth Dániel MTK            
11. Tóth Levente Márk TSC            
12. Vinai Lénárt HIPER SE            
13. Jámbrik Levente SZTC            
                 
Batta Kupa Törpi lány
                 
1. Molnár Petra OMS-TATA            
2. Dinga Katalin OMS-TATA            
3. Balog Alexandra GYULA            
4. Csík Bernadett MTK            
5. Persik Henriett PENGE            
6. Balázs Kíra PENGE            
7. Süvegh Dalma OMS-TATA            
8. Ertl Júlia OMS-TATA            
9. Pleesz Hanna VASAS            
10. Rékássy Panka VASAS            
11. Szabó Zsanett PENGE            
12. Dinga Anna OMS-TATA            
13. Hegedűs Kitti PENGE            
14. Gnám Tamara TSC            
15. Abuczki Laura PENGE            
                 
Batta Kupa Bambi lány
                 
1. Kucsera Kinga  BKLVE            
2. Ruttkay Fanni  VASAS            
3. Várhegyi Eszter VASAS            
4. Pozsgai Zsófia  SZTC            
5. Fedor Tamara DHSE-PMD            
6. Velencei Anna TSC            
7. Máriási Fanni  SZVSE            
8. Csánki Réka HIPER SE            
9. Gál Zsófia SZVSE            
10. Kiszel Stefánia TELKI            
11. Plesz Ráchel VASAS            
                 
Batta Kupa Gyermek lány
1. Járfás Petra OMS-TATA            
2. Enyedi Kitti BKLVE            
3. Paulcsik Loretta  BKLVE            
4. Szabó Franciska HIPER SE            
5. Fekete Anna TÖREKVÉS            
6. Gosuly Nóra VERESEGYHÁZ            
7. Csonka Valéria VASAS            
8. Mikus Éva OMS-TATA            
9. Sangala Angyalka BKLVE            
10. Horváth Csenge PTE-PEAC            
11. Ryan Anna VASAS            
12. Kulcsár Szilvia TÖREKVÉS